meble na zamówienie olsztyn szafy na wymiar olsztyn

Ewolucja designu

W EVOLUTIO zajmujemy się przekształcaniem płyt meblowych w dzieła sztuki dostosowane do Twoich potrzeb i najskrytszych oczekiwań, jakie masz wobec drewnianych dekoracji swojego domu.

Stworzyliśmy młody i wykwalifikowany zespół złożony z technologa drewna oraz zawodowych pilarzy.

Posiadamy prawie 10-letnie doświadczenie w pracy z płytami i w drewnie. Tworzymy meble w Olsztynie i całym województwie warmińsko-mazurskim.

Niekonwencjonalne metody i nietypowe zlecenia

2. W ramach ścisłej współpracy z naszym partnerami zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy meble dla Kliniki Neurologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego czy wielu innych instytucji potrzebujących wyspecjalizowanych MEBLI BIUROWYCH CZY INNYCH MEBLI NIETYPOWYCH.

Szybkie wykonanie bez pośredników

  • Posiadamy własny sprzęt.
  • Formatujemy i okleinujemy komponenty.
  • Bogaty wybór kolorów i wzorów dla mebli.

Na zamówienia w Olsztynie reagujemy o każdej porze – umów się z nami na bezpłatną wycenę, tel. 530 200 637.

Przeczytaj referencje zadowolonych klientów, którym wykonaliśmy zaprojektowane meble.

Dałam fachowcowi “wolna rękę” i nie zawiodłam się. Idealnie dobrane kolory frontów i blatu do mojej kuchni. Praktyczne wykorzystanie każdego kawałka ściany. Szczerze polecam.

Klientka 2014-08-13

Jestem zadowolony, ciekawe rozwiązanie do mojej kuchni, która ma bardzo niestandardowe wymiary. Naprawdę krótki czas oczekiwania na montaż od momentu zamówienia. Polecam.

Olsztynianin 2014-03-03

Polecam ofertę Pana Radosława, muszę przyznać ze z porównywanych przeze mnie fachowców na termin pomiaru i realizacji zamówienia czekałam najkrócej, nie wspomnę już o cenie, bez porównania. Jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz dziękuję!

Elżbieta K. Olsztyn 2013-12-05

Świetny fachowiec, naprawdę potrafi doradzić i znaleźć dobre rozwiązanie tak jak to było w przypadku mojej kuchni. Działa szybko i dokładnie. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Tomasz 2013-11-21

Zobacz zdjęcia gotowych projektów i specjalistycznych maszyn.

Obejrzyj pełną ofertę oraz zasady współpracy lub skontaktuj się z EVOLUTIO– meble na zamówienie, tel. 530 200 637.