System mebli kuchennych EVOplus

System mebli kuchennych EVOplus

kuchnie na wymiar Olsztyn

Przykładowe zestawienie systemu EVOplus

System EVOplus daje Ci jeszcze więcej możliwości i komfortu w użytkowaniu. Zdecyduj z jakiego szkła mają być wykonane witryny oraz dodaj swojej kuchni jeszcze więcej blasku dzięki możliwości wyboru frontów akrylowych..

Specyfikacja techniczna systemu mebli kuchennych EVOplus

Szafki dolne

Korpusy wykonane są z płyty laminowanej 18mm oklejanej obrzeżem PCV o grubości 1mm w kolorystyce wybranej przez klienta z palety dekorów. Głębokość korpusów to 500mm. Wysokość 720mm bez stopek i blatu. Do wyboru są stopki 100 lub 150mm z możliwością regulacji wysokości umożliwiającą odpowiednie wypoziomowanie szafek. Ściana tylnia wykonana z płyty HDF białej 3,2mm wpuszczanej w boki. Jednolity cokół dostosowany do wysokości stopek, dla pasa szafek do długości 2,7m.

Fronty wykonane z płyty akrylowej 19mm oklejanej obrzeżem PCV o grubości 1,3mm bądź laminowanej 18mm oklejanej obrzeżem PCV o grubości 2mm w kolorystyce wybranej przez klienta z palety dekorów.

Drzwiczki wyposażone w zawiasy puszkowe regulowane w trzech płaszczyznach wyposażone w system cichego domykania.

Szuflady STARmotion z funkcją samodomyku i pełnym wysuwem. Głębokość szuflad 450mm szerokość dostosowana do wybranej szafki. Szuflady wysokie 28mm wyposażone w relingi. Szuflady posiadają pełną regulację.

Możliwość wyposażenia szafek dolnych D15, D30, D40 w kosze Cargo.

Uchwyty wykonane w całości ze stali/aluminium o rozstawie 96mm. Do wyboru trzy modele.

Szafki wiszące

Korpusy wykonane są z płyty laminowanej 18mm oklejanej obrzeżem PCV o grubości 1mm w kolorystyce wybranej przez klienta z palety dekorów. Głębokość korpusów to 320mm. Wysokość 300/360/720mm w zależności od wybranej szafki. Mocowane zawieszkach regulowanych w dwóch płaszczyznach. Ściana tylnia wykonana z płyty HDF białej 3,2mm wpuszczanej w boki.

Fronty wykonane z płyty akrylowej 19mm oklejanej obrzeżem PCV o grubości 1,3mm bądź laminowanej 18mm oklejanej obrzeżem PCV o grubości 2mm w kolorystyce wybranej przez klienta z palety dekorów. Witryny wykonane z szyby piaskowanej bądź czarnego lacobelu.

Drzwiczki wyposażone w zawiasy puszkowe regulowane w trzech płaszczyznach wyposażone w system cichego domykania.

Klapy w szafkach okapowych wyposażone w podnośniki AVENTOS HKS umożliwiające pełny dostęp do szafki i wyposażone w funkcję BLUMOTION dla delikatnego i cichego zamykania.

Uchwyty wykonane w całości ze stali/aluminium o rozstawie 96mm. Do wyboru trzy modele.

Blat roboczy

Blat roboczy o grubości 38mm wykonany w technologii postformingu, w kolorystyce wybranej przez klienta z palety dekorów. W narożnikach 90 stopni łączony bez listwowo. Istnieje możliwość zakupu aluminiowych listew kątowych, łączących i wieńczących.


[ebs_tabs]
[ebs_tab title=”Katalog” active=”active”]
Katalog
[/ebs_tab]
[ebs_tab title=”Dostępne modele”]

Szafki dolne

Szafki wiszące


[/ebs_tab]
[ebs_tab title=”Dostępna kolorystyka”]

Fronty akrylowe

Korpusy i Fronty

Blaty


[/ebs_tab]
[ebs_tab title=”Uchwyty”]

[/ebs_tab]
[/ebs_tabs]