meble kuchenne na zamówienie Olsztyn

Przykładowe zestawienie systemu EVO

Zastosowana kolorystyka: Sosna Norweska oraz Sosna Norweska Czarna. Blat czarny Oxide. W systemie EVO nie ma żadnych ograniczeń. To Ty jesteś projektantem i to Ty decydujesz jak ma wyglądać Twoja wymarzona kuchnia.

Specyfikacja techniczna systemu mebli kuchennych EVO

Szafki dolne

Korpusy wykonane są z płyty laminowanej 18mm oklejanej obrzeżem PCV o grubości 1mm w kolorystyce wybranej przez klienta z palety dekorów. Głębokość korpusów to 500mm. Wysokość 720mm bez stopek i blatu. Do wyboru są stopki 100 lub 150mm z możliwością regulacji wysokości umożliwiającą odpowiednie wypoziomowanie szafek. Ściana tylnia wykonana z płyty HDF białej 3,2mm wpuszczanej w boki. Jednolity cokół dostosowany do wysokości stopek, dla pasa szafek do długości 2,7m.

Fronty wykonane z płyty laminowanej 18mm oklejanej obrzeżem PCV o grubości 2mm w kolorystyce wybranej przez klienta z palety dekorów.

Drzwiczki wyposażone w zawiasy puszkowe regulowane w trzech płaszczyznach.

Szuflady typu Metalbox o głębokości 45mm i szerokości dostosowanej do szafki, regulowane w dwóch płaszczyznach.

Uchwyty wykonane w całości ze stali/aluminium o rozstawie 96mm. Do wyboru trzy modele.

Szafki wiszące

Korpusy wykonane są z płyty laminowanej 18mm oklejanej obrzeżem PCV o grubości 1mm w kolorystyce wybranej przez klienta z palety dekorów. Głębokość korpusów to 320mm. Wysokość 300/360/720mm w zależności od wybranej szafki. Mocowane zawieszkach regulowanych w dwóch płaszczyznach. Ściana tylnia wykonana z płyty HDF białej 3,2mm wpuszczanej w boki.

Fronty wykonane z płyty laminowanej 18mm oklejanej obrzeżem PCV o grubości 2mm w kolorystyce wybranej przez klienta z palety dekorów. Witryny wykonane z szyby piaskowanej.

Drzwiczki wyposażone w zawiasy puszkowe regulowane w trzech płaszczyznach.

Klapy w szafkach okapowych wyposażone w siłowniki gazowe

Uchwyty wykonane w całości ze stali/aluminium o rozstawie 96mm. Do wyboru trzy modele.

Blat roboczy

Blat roboczy o grubości 38mm wykonany w technologii postformingu, w kolorystyce wybranej przez klienta z palety dekorów. W narożnikach 90 stopni łączony bez listwowo. Istnieje możliwość zakupu aluminiowych listew kątowych, łączących i wieńczących.


[ebs_tabs]
[ebs_tab title=”Katalog” active=”active”]
Katalog
[/ebs_tab]
[ebs_tab title=”Dostępne modele”]

Szafki dolne

Szafki wiszące

szafki-wiszące
[/ebs_tab]
[ebs_tab title=”Dostępna kolorystyka”]

Fronty i korpusy

Blaty


[/ebs_tab]
[ebs_tab title=”Uchwyty”]

[/ebs_tab]
[/ebs_tabs]