meble olsztyn kuchnie na wymiar olsztyn

Zastosowanie odpowiedniej liczby i rodzajów akcesoriów kuchennych sprawi, że kuchnia będzie funkcjonalna, a praca w niej stanie się przyjemnością.

Kuchnia kuchni nierówna, a o jakości pracy w niej decyduje to, co kryje się w jej sercu – za frontami. Dlatego dziś coraz więcej klientów decyduje się na wszelkie wysuwane kosze i szuflady zamiast szafek. Pozwalają one nie tylko odciążyć kręgosłup, ale i znacznie wygodniej i szybciej docierać do każdego zakamarka w kuchni. A przy okazji wykorzystać całą dostępną przestrzeń w szafce. Warto wspomnieć, że wszystkie tego typu udogodnienia najczęściej uzupełnione są o hamulce (by przy zamykaniu front lub szuflada nie trzaskały), czy systemy otwierania bez uchwytów (na dotyk, np. szuflada pod zlewem, najczęściej mieszcząca kosz na odpadki, może być otwierana na dotyk kolanem).

Do narożników polecamy wszelkie rozwiązania typu „karuzela”, „nerka”, „magic corner” – w zależności od układu i rozmiarów narożnika pomożemy dobrać odpowiedni system.

Nowoczesnym i już standardowym wyposażeniem kuchni jest oświetlenie powierzchni roboczych – na przykład pod szafkami. Polecamy wydajne i energooszczędne oświetlenie ledowe, które poza doświetleniem powierzchni roboczej stworzy również miły nastrój w kuchni.

Przeczytaj, jakie materiały wykorzystujemy w pracy. Albo poznaj jej efekty u naszych klientów.
W razie wątpliwości zadzwoń bezpośrednio do konsultantów EVOLUTIO, tel. 530 200 637.